Nadpis
space BVQI
PROFIL FIRMY

Společnost 1.SERVIS-ENERGO, s.r.o. vznikla v roce 1994 se zaměřením na revize, diagnostiku a servis elektrárenských zařízení. Hlavním záměrem bylo soustředit zkušené pracovníky v oboru elektro. Postupně se vytvořil velmi dobrý tým pracovníků v profesích montér točivých strojů, navíječ a zámečník. Technické zázemí poskytuje tým odborníků z konstrukce a technologie oprav v oboru opravárenství točivých elektrických strojů. Naši pracovníci jsou autory mnoha technologických zlepšení a pěti patentů v oblasti montáží, revizí a oprav rotorů i statorů generátorů všech výkonů, které výrazně ovlivňují kvalitu, rychlost ale i cenu provedených prací. Většina pracovníků má dlouholeté zkušenosti v oboru a s využitím moderních technologií pracovala na významných stavbách energetických zařízení, opravách a revizích na elektrárnách v ČR i v zahraničí.

1.SERVIS-ENERGO, s.r.o. postupně upustila od veškerých vedlejších výrobních aktivit a vyprofilovala se na trhu jako "Specializovaná montážní, opravárenská a servisní firma pro oblast generátorů". Tento trend hodláme udržet a nadále rozvíjet úzkou specializaci a zkvalitňování služeb.

Strategií 1.SERVIS-ENERGO, s.r.o. je věnovat veškerou energii a prostředky dalšímu rozvoji oboru, výchově nových pracovníků, zkvalitňování kultury trhu a poskytovaných služeb. Díky rozvoji a uplatňování moderních technologií, vybavení, odbornosti a serióznímu přístupu poskytovat všem zákazníkům služby v té nejvyšší kvalitě.


MOTTO zakladatele společnosti:

"Přes všechny příkoří a újmy, které někdy přináší tato životní filozofie jsem a budu stále přesvědčen, že poctivost a slušnost je dobrá akvizice na které je třeba stavět. Stojí za to, i kdyby se vyplatila jen jednou za rok nebo za život. Vždy a všude je možné potkat slušného člověka, a to i v podnikání. Proto je nutné se v rámci možností chovat a konat tak, aby jsme si při této příležitosti (potkáme-li slušného člověka) nemuseli přestat vážit sami sebe. Proto chci budovat slušnou firmu."

Pavel Novák